Nový měsíční program: 30 dní s jógou!

Letos jsem opět chtěla vytvořit sérii videí na pokračování, které by uvítalo do jógového světa absolutního začátečníka, ale bavilo zároveň zkušeného jogína. Skládá se ze tří online lekcí, krátkého návodu ke cvičení a ještě jednoho bonusu navíc. Celý program jsem nazvala stručně a jasně:
30 dní s jógou. 

> CHCI SE PŘIPOJIT DO “30 DNÍ S JÓGOU” <<

 

Co tento program přesně obsahuje?

 • 3 online lekce jógy 
  • každá z nich trvá cca 35 minut
  • osvojíte si základy jógy a během celého programu se propracujete i k pokročilejším pozicím
  • online přístupné kdykoliv a kdekoliv, kde je připojení k internetu
 • návod ke cvičení
  • krátký návod ve formátu pdf, který zodpoví všechny vaše dotazy k programu
 • vedená relaxace
  • 20 minut mluveného slova s relaxační hudbou

  

Proč si mám program platit, když na YouTube naleznu videa zdarma?

Jedná se o ucelený balíček tří na sebe navazujících videí, která jsou speciálně sestavená jako úvod do jógy. Navíc jsou delší, než průměrná délka videí na YouTube zdarma. První a druhé video mají 37 minut, třetí video je 33 minut dlouhé. Navíc obdržíte ještě 20 minut dlouhou nahrávku pro vedenou relaxaci a návod pro cvičení tohoto programu.

Pro koho je program vhodný?

Cvičení v těchto videích je vhodné pro začátečníky, ale i pro pokročilé, kteří si chtějí zpestřit svou běžnou praxi. V případě zdravotních komplikací se nejprve poraďte se svým lékařem.

Jak získám přístup k programu?

Rozhodla jsem se tyto online lekce výjimečně zpoplatnit, a to částkou 299 Kč, za kterou získáte vše výše uvedené. Po dokončení objednávky obdržíte odkaz na všechna videa z programu, ke kterým budete mít už navždy přístup. I nadále budu ale samozřejmě pokračovat v pravidelném natáčení videí zdarma – to abyste nenabyli dojmu, že se odteď bude za mou jógu platit… 🙂

JAK ZA PŘÍSTUP DO PROGRAMU ZAPLATÍM?

Při vyplnění formuláře níže zvolte způsob platby bankovní převod. Pokud ovšem máte rádi rychlejší formu placení, ihned po odeslání objednávky uvidíte odkaz na platbu přes PayPal.

> CHCI SE PŘIPOJIT DO “30 DNÍ S JÓGOU” <<

Ať už se tedy rozhodnete zapojit se do 30 dní s jógou, nebo si se mnou zacvičit jakékoliv jiné video, děkuji za vaši přízeň!

Vaše Rozálie.

 

8 thoughts on “Nový měsíční program: 30 dní s jógou!”

 1. když se jedná o 30 dní s jogou, počítá se i s menstruačním obdobím? přecejen v těchto dnech se na “plnou” jogu plnou prken apod. necítím…

  Like

  1. Dobrá otázka! Pokud se na jógu necítíte, prostě těchto pár dní z celých “30 dní s jógou” vyjměte a udělejte si pauzu. Můžete si třeba zacvičit podle mého nejnovějšího videa “Jóga při menstruaci” (kdybyste chtěla alespoň něco cvičit).. ale i když si na nějaké ty 3 – 4 dny uděláte úplně pauzu, nic se neděje.

   Like

 2. Dobrý den
  v článku píšete, že se program lze zaplatit řes PayPal, mě se nabízí pouze platba bankovním převodem. dělám něco špatně?

  Like

 3. Děkuji za odpověď i všechnu Vaši snahu a videa. Platba provedena, tak už se jen těším, až si zacvičím.
  Přeji hodně zdraví a síly Vám i celé Vaší rodině

  Like

 4. Dobrý den, jsem úplný začátečník a cvičím necelé dva týdny. Včera jsem byla ve svém městě na jogafestu, kde jsem šla na jednu lekci Ashtanga jogy a slyšela jsem dalších několik názvů pro jógu. Jak se tato jóga, kterou cvičíte ve videích, podle kterých cvičím (a musím velmi pochválit, spolu s Vaším jemným hlasem je to naprostý relax pro duši 🙂 ) nazývá/popř. vůbec nenazývá? 😀 Děkuji a přeji krásný den 🙂

  Like

  1. Hezký den, záměrně většinou svoje lekce nijak nenazývám (pouze tím, na co jsou primárně zaměřené), právě proto, že sama přesně neumím svůj styl zaškatulkovat 🙂 Nicméně nejvíce vycházejí asi z vinyasa jógy, což je plynulé a dynamické cvičení v rytmu dechu… Ale s těmi styly je to opravdu složité, proto se nerada do takových označení pouštím 🙂 Děkuji za komentář! R.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s